Przemysł papierniczy zawsze był i zawsze będzie gałęzią, w której producenci nie mają się o co martwić. Zapotrzebowanie na papier mają nie tylko biura, szkoły, czy administracja, ponieważ tam dąży się już raczej do digitalizowania dokumentacji, jednak w drukarniach czy nawet dziedzinach artystycznych typu malarstwo, decupage czy origami papier będzie nadal potrzebny. Canson to wszechstronna firma działająca na wielu polach związanych z produkcją papieru, na wyróżnienie zasługuje głównie dlatego, że doskonale odnajduje się w każdym segmencie, a produkty pozostają przy tym wysokiej jakości. Papier oraz inne produkty francuskiej marki przeznaczone są do druku wieloformatowego, poligrafii, fotografii, jak również rysowania czy malarstwa.

Co znajdziemy w ofercie?

Papier ze sklepu NaStrychu.plFirma zajmująca się produkcją papieru Canson posiada tak wszechstronną ofertę, że trudno w jednym artykule wymienić wszystko, aczkolwiek postaramy się przedstawić, chociaż te najbardziej flagowe produkty. Na uwagę bez wątpienia zasługuje linia papieru metalicznego, zwanego także perłowym, który posiada format A4 i gramaturę rzędu 120g na m2, jednak to głębia barw i wrażenie, które sprawia, jest tutaj najbardziej kluczowe. Papier metaliczny od Canson jest najzwyczajniej w świecie ładny i nic mu tego nie odbierze! W swojej ofercie producent ma także coś dla rysowników i wszystkich, którzy większą miłością darzą ołówek niż pastele. Kalka kreślarska A4 to jeden z najlepszych produktów w swojej kategorii, który jest rekomendowany nawet przez osoby profesjonalnie zajmujące się takimi dziedzinami jak np. architektura. Firma Canson to nie tylko cienki papier, warto zwrócić uwagę także na tekturę falistą, która znajdzie swoje zastosowanie w bardzo wielu przypadkach. W ofercie marki widnieją także różnego rodzaju kartony, arkusze plastikowe, brystole, faktury płótna, bloki techniczne, a nawet notatniki.

Lider rynku papierniczego

Firma Canson nie bez powodu jest nazywana jednym z największych dystrybutorów papieru na świecie. Ich początki sięgają 1976 roku, obecnie posiadają oni oddziały w krajach europejskich, azjatyckich, amerykańskich i australijskich, a produkty sprzedawane są w ponad 100 państwach na całym świecie. Wyrobom papierniczym francuskiej firmy zaufały już miliony osób, a już samo zadowolenie, jakim darzą oni produkty Canson ze sklepu NaStrychu.pl, gruntuje mocną pozycję marki na rynku. W naszym kraju firma również jest wiodącym graczem, a produkty Canson dostępne są w każdym dobrym sklepie papierniczym.