Łazienki to pomieszczenia, którym należy się odrobina uwagi. Codzienność w łazience to klucz do rozpoczęcia naszego poranka. Również noce spędzone w niej mogą być chwilą orzeźwienia po ciężkim dniu. Aby każda chwila w łazience napawała Ciebie optymizmem warto skupić się na ciekawych patentach na wystrój. 

Armatura na wagę złota 

Nowoczesne pomysły na łazienkęKabiny prysznicowe Radaway to przykład jak złote dodatki mogą urozmaicać każde wnętrze. Szczególnie jest to widoczne na szkle. Standardowe kabiny z przeźroczystą taflą doskonale uwydatniają złote detale. W przypadku kabin kwadratowych, prostokątnych oraz pół okrągłych male elementy w kolorze złote możemy dostrzec na klamkach oraz zawiasach drzwi. Mimo tak drobnych elementów kabina prysznica Radaway zyskuje na atrakcyjności. Można powiedzieć, że nabiera elegancji. Dlatego ten rodzaj produktu można zastosować w łazienkach o nowoczesnym charakterze. Spokojnie sprawdzi się w modnym ostatnio minimalizmie. Szkło należy do materiałów ekologicznych związku z czym sprawdzi się w domach nastawionych na ekologię. 

Szklane witryny do łazienek 

Z uwagi na ekologiczność szkła oraz jego przestronne zastosowanie można z powodzeniem montować witryny łazienkowe. To rodzaj osłonki do wanny. Sprawdza się w sytuacji przekształcania prysznica w zwykłą wannę. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy mieć prysznic bez dodatkowych instalacji np. brodzika oraz osobnej kabiny. Praktyczność rozwiązania od Radawayu wpływa na estetykę pomieszczeń. Tafla szkła jest niezwykle eleganckim ozdobnikiem wanny. Nawet biały odcień niecki zostaje w ciekawy sposób przyozdobiony. Poszczególne rodzaje witryn szklanych są zaopatrzone w ozdobne klamry czy listwy. Różne modele umożliwiają stworzenie ciekawych aranżacji w łazience. 

Brodziki prysznicowe - czy mogą być ozdobą łazienki? 

Zwykle brodzik kojarzy nam się z małym elementem w kolorze bieli. Na środku posiada jedynie odpływ na wodę w kolorze aluminium. Czy zawsze musi tak pozostać? Niekonieczne. Nowoczesność rozwiązać od Radawayu umożliwia nam kupno brodzika z dyskretnym ozdobieniem. Standardowe brodziki mogą posiadać wypukłą obwódkę, co nadaje im odrobinę elegancji. Nie zabrakło także różnorodnych kształtów. Ozdobne kanty to z pewnością dobre rozwiązanie praktyczne. Dzięki nim możemy dopasować brodzik pod określone podłogi w łazience. Nie można zapominać o kolorystyce. Przykładowe produkty od marki Radaway mogą mieć różne barwy. Od standardowej bieli, czerni, a po nietuzinkową szarość. Z pewnością podana kolorystyka to dogodny sposób na lepszy dobór kabiny pod prysznic.